YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA

Yorgan ve battaniyelerimizi hiç şüphesiz mevsim şartlarına göre çok fazla kullanmaktayız. Bu sebeple yorgan ve battaniyelerimizin özel bir bakıma ve yıkanmasına ihtiyaç vardır. Evde yıkanması ve kurutması oldukça zor olan yorgan ve battaniyeleriniz için Akhan Halı yıkamanın profesyonel ekibine güvenebilirsiniz.

Yorgan ve battaniye gibi hacimli tekstillerin evlerimizde kullandığımız çamaşır makinalarında gerçek anlamıyla temizlenmesi mümkün değildir. Standart yıkama makinalarında bu ürünler yeterince su ve deterjanla temas edemediği için yarı temizlenmiş şekilde makinadan çıkar.

Yine standart yıkama makineleri hacimli olan yorgan ve battaniyelerinizin sıkışmasına, kumaş yüzeylerinde deformasyona sebep olabilir ve eşyalarınızın kullanım süresini azaltabilir.

Akhan Halı yıkmanın yorgan ve battaniye yıkamasında özel deterjanlar ve endüstriyel yıkama makinaları kullanılmaktadır. Yorgan ve battaniyeniz yıkama işleminin ardından çelik askılarda havalandırılır. Sonrasında izolasyonlu sıcak hava üfleyen derece ayarlı kurutma odasında kurutulur.

Jelatin ile paketlenen yorgan ve battaniyeleriniz ücretsiz servisimiz ile kapınıza teslim edilir.